Facebook
Logopeda Wieliszew

Logopeda, neurologopeda – Wieliszew, Warszawa

Terapia logopedyczna i neurologopedyczna

Nasz ośrodek „Logolandia” w Wieliszewie działa już od wielu lat i może pochwalić się wieloma w pełni usatysfakcjonowanymi Pacjentami, którzy z czystym sercem mogą polecić naszą placówkę. U nas bowiem przyjmują tacy specjaliści jak logopeda, neurologopeda, pedagog specjalny, osteopata, terapeuta ręki czy terapeuta AAC.

Współpracować z nami można w dwóch różnych placówkach – w Wieliszewie właśnie, bądź w zupełnie nowym miejscu, w Legionowie. To istotne, gdyż teraz mieszkańcy okolicznych miejscowości (Warszawy również!) sami mogą podjąć decyzję, gdzie chcieliby się udać by mieli jeszcze bliżej do profesjonalnej terapii.

Każdy z naszych specjalistów jest przede wszystkim nastawiony na pomoc naszym Pacjentom. Wiemy bowiem, w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, jak bardzo istotne są ich potrzeby. Dzięki wiedzy i zrozumieniu Pacjentów, tworzymy zespół ludzi, którzy wiedzą w jaki sposób pomóc terapeutycznie, logopedycznie i osteopatycznie.

Wierzymy, że wszelkie nasze terapie spełniają wszystkie oczekiwania odwiedzających nas Pacjentów. Nasz logopeda, terapeuta ręki, terapeuta AAC czy pedagog specjalny 

 

Logolandia- terapia wad wymowy oraz zaburzenia w rozwoju mowy