Nasz Blog- Wpis 2

Współpraca to nasze motto terapeutyczne. 

Niemowlęta – Droga mamo, jeśli masz problem z karmieniem swojego niemowlaka w naszych gabinetach znajdziesz pomoc. Podejdziemy do problemu całościowo i spróbujemy Ci pomóc

Dzieci w wieku przedprzedszkolnym – nurtuje Cię rozwój mowy Twojego dziecka, nikt poza rodziną nie rozumie Twojego szkraba, niepokoją Cię ciągłe infekcje, zaburzenia snu, nadpobudliwość zgłoś się do nas. 

Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym – Twoje dziecko wsuwa język między zęby, ciągle widzisz jego otwarta buzię, długo spożywa posiłki, ssie palec lub wkłada inne przedmioty do buzi, głoski realizowane są nieprawidłowo skonsultuj się z logopedą. 

Jeśli Twoje dziecko nie jest zainteresowane komunikacją, albo jest coś co ją uniemożliwia w Logolandii postaramy się pomóc . 

Pamiętaj, rodzic jest najlepszym obserwatorem dziecka. Jeśli coś Cię niepokoi skonsultuj się ze specjalistą. 

Dorośli – jeśli korzystasz z pomocy ortodontycznej warto skonsultować się z logopedą. Częsta wada zgryzu wynika z nieprawidłowej pracy języka. Dolegliwości w zakresie narządu ruchu często związane są z tzw. kompensacjami w obrębie narządu żucia. U nas znajdziesz pomoc osteopaty.

Często poprosimy Was o konsultację z innymi specjalistami – skierujemy do tych, którzy w naszej opinii podchodzą do terapii holistycznie. 

W ofercie dostępne są również szkolenia dla terapeutów. Osoby prowadzące szkolenia to doświadczeni i znani specjaliści w dziedzinie logopedii i holistcznej terapii dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapoznaj się z naszą oferta szkoleniową .

W ramach lokalnej współpracy z innymi okolicznymi specjalistami prowadzimy w mediach społecznościowych grupę wsparcia. Tu dzielimy się doświadczeniem. Organizujemy również bezpłatne spotkania w ramach dzielenia się wiedzą. Dołącz do grupy Logowsparcie Wieliszew. 

Logolandia- terapia wad wymowy oraz zaburzeniaw rozwoju mowy
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram