Facebook
Nasz Zespół
Monika Witasik

Logopeda, pedagog specjalny, terapeuta miofunkcjonalny. Niespokojne duch i właścicielka Logolandii. Stale poszukuje nowych rozwiązań. Uwielbia holistyczne podejście do terapii. Jest pasjonatką nowych technologii w edukacji i… szydełkowania. Pracuje głównie z młodzieżą i dorosłymi, którzy potrzebują wsparcia miofunkcjonalnego.

Aneta Sokołowska

Neurologopeda, pracuje z maluszkami od narodzin do 2 roku życia. Specjalista wczesnej interwencji neurologopedycznej, terapeuta miofunkcjonalny terapeuta ręki, terapeuta karmienia/jedzenia. W ciągu ponad 20 lat pracy miałam przyjemność pracować z dziećmi neurotypowymi (dyslalie, APD, i in.), oraz z ORM, afazją rozwojową, dyzartrią, dysfagią, apraksją, z ASD, FAS, MPDz, MW, ZD i innymi zespołami genetycznymi, od maluszków do młodszej młodzieży. Holistycznie podchodzę do każdego pacjenta- już na etapie diagnozy i planowania terapii. Prowadzę na Facebooku stronę BoboGada-klinika logopedyczna. Stale się szkolę, namiętnie i z pasją uczę się. Im więcej wiem, tym bardziej widzę, jak dużo przede mną i wciąż się doskonalę! Pracuję głównie z noworodkami i niemowlętami

Anna Lewandowska

Neurologopeda, jest logopedą od wielu lat. Na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę, uczestnicząc w kursach, szkoleniach, studiach podyplomowych. Uważa to za świetną okazję do nauki, choć świadoma jest roli spotkań z innymi specjalistami, którzy przy takich okazjach dzielą się swoimi pomysłami. Bardzo ważne są dla niej relacje z innymi ludźmi – z osobami, z którymi pracuje, ich rodzinami, ze współpracownikami. Pracuje głównie z przedszkolakami i dziećmi w wieku szkolnym.

Justyna Mikulska

Logopeda, pedagog specjalny. Praca z dziećmi daje jej wiele satysfakcji i zadowolenia. Stale poszerza swoją wiedzę i doświadczenie, tak aby móc jak najpełniej odpowiedzieć na dziecięce potrzeby. Chętnie podejmuje się nowych dróg rozwoju, poszerzając tym samym swoje pasje i zainteresowania. Pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Sylwia Młynarska
Fizjoterapeuta i osteopata. W swojej pracy z pacjentem łączę różne metody diagnozowania i terapii gdyż nie ma jednej właściwej. Poszerzając swój warsztat o kolejne szkolenia zyskuje nowe narzędzia, aby móc skuteczniej leczyć. W mojej praktyce zawodowej podchodzę globalnie pracując nad dolegliwościami układu ruchu, dysfunkcjami trzewnymi oraz czaszkowo-krzyżowymi.
Sylwia Dawiudziuk

Jestem logopedą, specjalizuję się w terapii dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Wierzę, że w każdym dziecku drzemie olbrzymi potencjał, dlatego swoim pacjentom poprzeczkę stawiam zawsze wysoko. Prywatnie jestem mamą wyjątkowego Juliana, który jest moją największą motywacją do działania. W naszym centrum Sylwia zaopiekuję się pacjentami z zaburzeniami komunikacji

Sylwia Przygocka

Logopeda, terapeuta pedagogiczny, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, terapeuta ręki, terapeuta logorytmiki. Doświadczenie zawodowe zaczęłam zdobywać 10 lat temu, jako wychowawca przedszkolny i terapeuta w grupie integracyjnej, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje. Nadal głodna wiedzy, wiecznie ze śpiewem na ustach, poszukująca nowych, zawodowych rozwiązań, dociekliwa i empatyczna. Podczas pracy, łączę wiele metod, aby jak najlepiej dostosować terapię do pacjenta. Pracuję głównie z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Anita Moćko

Neurologopeda, pedagog specjalny, terapeuta wczesnej interwencji i terapeuta miofunkcjonalny. Od ponad 10 lat prowadzę własny gabinet logopedyczny, w którym pracuję z najmłodszymi dziećmi jak i trochę starszymi i z bardzo starszymi. W pracy z pacjentem zawsze na pierwszym miejscu stawiam na pozytywną relację, która jest drogą do sukcesu a dopiero potem staram się dobierać metody lub część metody do pacjenta. W Logolandii będę pracować z dziećmi z ORM, apraksją/afazją, z niepełnosprawnością intelektualną jak i z dorosłymi po incydentach neurologicznych. Prywatnie: kocham bieganie coraz dłuższych dystansów, latanie w przestworzach z moim mężem/pilotem, Dalmację...oraz dobrą kuchnię.Katarzyna Lamka-Mizerska

Logopeda, terapeuta miofunkcjonalny, psycholog, nauczyciel edukacji przedszkolnej.
Wciąż poszerzam swoją wiedzę podczas licznych szkoleń, kursów, warsztatów.
Promuję wczesną stymulację rozwoju mowy oraz profilaktykę logopedyczną. Jestem logopedką pasjonatką z holistycznym podejściem do pacjenta. Rzetelnie dobieram metody do indywidualnych potrzeb pacjenta. Pracuję najczęściej z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz młodzieżą.

Magdalena Olechowska

Od 10 lat pracuję z dziećmi jako wychowawca oraz nauczyciel współorganizujący proces kształcenia na poziomie przedszkola i szkoły podstawowej.
W Logolandii będę zajmować się diagnozą i terapią Integracji Sensorycznej. W swojej pracy wykorzystuję elementy terapii integracji bilateralnej. Najważniejsza w pracy z dzieckiem jest dla mnie relacja, która potrafi zdziałać cuda i jest podstawą udanej terapii.
Prywatnie jestem mamą dwójki urwisów, którzy nie pozwalają się nudzić  Nastoletniego ASA (ZA) z deficytami uwagi oraz 3letniej poszukiwaczki przygód.

Monika Domańska

Neurologopeda, terapeuta miofunkcjonalny, psycholog, trener emisji głosu. Uwielbiam się szkolić, poznawać nowe możliwości i metody terapii. Najważniejsze jest dla mnie zbudowanie dobrej, opartej na zaufaniu relacji. Dzięki temu każda terapia kończy się sukcesem.
Holistyczne podejście i współpraca z zespołem specjalistów to wyznaczniki mojej pracy.
Odpoczywam chodząc po górach – wtedy też wpadam na najlepsze pomysły.
Jestem miłośniczką teatru.

Marta Boguta

Jestem położną i Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym - zajmuję się wspieraniem kobiet w okresie laktacji, wspieram w początkach macierzyństwa. Pomogę Wam rozwiązać problemy z karmieniem, a wcześniej przygotuję Was do nowej roli. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, uwielbiam grać w gry towarzyskie i szydełkować. Kiedyś trudne gry i skomplikowane chusty, dziś gry z dziećmi i szydełko gdy wszyscy już zasną.

Angelika Bałdowska

Magister Fizjoterapii i studentka Osteopatii
Pracuje z pacjentami bólowymi, ortopedycznymi, po operacjach, z wadami postawy, z problemami wisceralnymi, stawów skroniowo-żuchwowych oraz natury uroginekologicznej, kobietami w ciąży jak i wieloma innymi. Będę wspierać Logolandię w terapii dzieci, młodzieży i dorosłych
Kocham swój zawód dlatego cały czas poszerzam swoją wiedzę, nie tylko na studiach, ale również na dodatkowych szkoleniach.
Prywatnie: Uwielbiam ćwiczyć i aktywnie spędzać czas, do czego namawiam moich pacjentów. Lubię gotować i zdrowo się odżywiać co również jest elementem na który zwracam uwagę w czasie terapii z pacjentem.

Anastazja Mikołajczyk

Jestem logopedą, mioterapeutą. Pracuję z dziećmi i dorosłymi nad poprawnymi funkcjami w obrębie narządu żucia, wspomagam leczenie ortodontyczne. Na każdą osobę, małą, starszą i całkiem dorosłą, patrzę całościowo i z poszanowaniem jej granic, doświadczenie pokazało mi, że terapią w komforcie można osiągnąć znacznie więcej.

Paulina Lipińska

Jestem magistrem logopedii ogólnej i klinicznej oraz masażystą. Obecnie swoją wiedzę poszerzam na studiach podyplomowych z neurologopedii. Prowadząc terapię logopedyczną zawsze staram się podchodzić do każdego pacjenta holistycznie, z uwzględnieniem jego indywidualnych potrzeb. Podczas pracy z pacjentem preferuję metody terapii miofunkcjonalnej. Ze względu na moje zainteresowanie fizjoterapią oraz zdrowym stylem życia, szczególną uwagę zwracam na zachowanie przez pacjentów prawidłowej postawy, nawyków oraz odpowiedniej diety. Pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym, młodzieżą oraz dorosłymi. W czasie wolnym czytam medyczne kryminały oraz poświęcam się mojej pasji - tańcu towarzyskiemu. W Logolandii zapraszam na terapię logopedyczną oraz masaż klasyczny

Logolandia- terapia wad wymowy oraz zaburzenia w rozwoju mowy