Facebook
Nasze Placówki

Logopeda, neurologopeda – Legionowo, Warszawa

Terapia logopedyczna i neurologopedyczna

Centrum terapeutyczno-szkoleniowe „Logoloandia” otwiera swoją drugą siedzibę! Nowa lokalizacja? Legionowo, mieszczące się blisko Warszawy – od teraz nie tylko Wieliszew. Obie placówki tworzone są przez nasz zespół doskonale wykwalifikowanych specjalistów, mogących poszczycić się nie tylko dużymi umiejętnościami, ale również ogromnym doświadczeniem. Wśród specjalistów znajduje się: logopeda, neurologopeda, terapeuta ręki, terapeuta AAC, pedagog specjalny czy też osteopata. Dzięki tak szerokiemu gronu możemy zapewnić w pełni profesjonalną diagnozę oraz terapię logopedyczną i neurologopedyczną.

Jesteśmy przekonani, że tylko dzięki podejściu holistycznemu możemy świadczyć usługi, które w pełni usatysfakcjonują naszych Pacjentów. Dlatego chętnie współpracujemy z fizjoterapeutami, ortodontami, stomatologami, psychologami czy psychoterapeutami. Wszystko, by naprawdę skutecznie pomagać wszystkim naszym Pacjentom. Ich dobro jest dla nas najważniejsze.

Niezależnie jednak od tego, o której gałęzi naszej działalności mówimy, zawsze stawiamy na jakość świadczonych przez nas usług. Dbamy przy tym o prawdziwie przyjazną atmosferę i komfort naszych klientów.

Więcej o naszych placówkach poniżej:

LOGOPEDA LEGIONOWO

LOGOPEDA WIELISZEW

Logolandia- terapia wad wymowy oraz zaburzenia w rozwoju mowy