Facebook
Legionowo

„Logolandia” to wyjątkowe miejsce, znajdujące się w Legionowie, zrzeszające jedynie wykwalifikowanych specjalistów i terapeutów. To u nas dostępny jest zarówno logopeda, neurologopeda, terapeuta AAC, ręki, osteopata i pedagog specjalny. Są to wysoko wykwalifikowani specjaliści z wysoką wrażliwością i cierpliwością, oddani swoim pacjentom oraz ich potrzebom.

Stosowana w naszej placówce terapia jest skuteczna właśnie dzięki naszym specjalistom i ich wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu. Pacjenci, w pełni usatysfakcjonowani, polecają naszą placówkę w Legionowie, a to najlepsza reklama jaką możemy sobie wymarzyć. Dzieje się tak ponieważ świadczymy najwyższej jakości usługi. A zapewniamy je, ponieważ nasz personel nie tylko opiera się na wypracowanych do tej pory metodach, ale także stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach, webinarach, warsztatach.

Co ważne, jesteśmy przy tym także otwarci na nowe metody diagnostyczne i terapeutyczne.

Istotne też, iż nie zamykamy się na konkretnych pacjentów. Posiadamy doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi, młodzieżą, jak i osobami dorosłymi. Niezależnie od wieku, praca z ludźmi – i dla ludzi – jest naszą pasją!

Dlaczego warto skontaktować się z nami? Ponieważ w terapii cenimy sobie szerokie spojrzenie na problem oraz szukanie przyczyny dysfunkcji. Stawiamy na szeroko pojętą współpracę w opracowaniu i wypracowaniu najlepszych efektów terapeutycznych. Do tego współpracujemy z osteopatą, fizjoterapeutą, ortodontami, stomatologami, chirurgiem szczękowym oraz psychologami i psychoterapeutami dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Logolandia- terapia wad wymowy oraz zaburzenia w rozwoju mowy