Facebook
Wieliszew

Wykwalifikowani specjaliści, tacy jak logopeda, neurlogopeda, osteopata, pedagog specjalny, neurologopeda, terapeuta AAC i terapeuta ręki w Wieliszewie – to zdanie najlepiej podsumowuje formę działalności „Logolandii”, czyli naszego centrum szkoleniowo-terapeutycznego, oddalonego od centrum Warszawy o zaledwie 40 kilometrów! Warto nas odwiedzić, nie tylko ze względu na prawdziwie konkurencyjne ceny, ale przede wszystkim z uwagi na wysoko wykwalifikowany personel.

Nasi specjaliści opierają swoje działania przede wszystkim o wieloletnie doświadczenie i naprawdę szeroką wiedzę, ale nie zamykają się wyłącznie na stosowane dotychczas metody. W toku rozmów z Pacjentami, po wysłuchaniu ich potrzeb, chętnie dostosowują się do ich potrzeb i oczekiwań, stawiając na najbardziej konkretne metody diagnostyczne i terapeutyczne.

Pracujemy z każdym Pacjentem – zarówno z dziećmi, młodzieżą oraz, co oczywiste, osobami dorosłymi. Możemy poszczycić się doświadczeniem z każdą z tych grup. Niezależnie bowiem od wieku Pacjentów, praca z ludźmi, a przede wszystkim dla nich, jest naszą pasją i pozwala się nam w pełni realizować.

Warto się z nami skontaktować, ponieważ w terapii stawiamy na szerokie spojrzenie na problem oraz szukanie przyczyny dysfunkcji. Wierzymy w szeroko pojętą współpracę w wypracowaniu najlepszych efektów terapeutycznych. Dlatego regularnie współpracujemy z osteopatą, fizjoterapeutą, ortodontami, stomatologami, chirurgiem szczękowym oraz psychologami i psychoterapeutami dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Logolandia- terapia wad wymowy oraz zaburzenia w rozwoju mowy